Targi Kielce Work Safety-Expo

Narada rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, szkolenia z ratownictwa medycznego i pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wiele ciekawych konferencji i paneli dyskusyjnych – to wszystko już w czerwcu, podczas targów KIELCE WORK SAFETY-EXPO 2017.


Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych KIELCE WORK SAFETYEXPO to wydarzenie skierowane do firm świadomie dbających o bezpieczeństwo swoich pracowników oraz do producentów i dystrybutorów z branży.
W programie KIELCE WORK SAFETY-EXPO 2017, będzie można odnaleźć szereg ciekawych wydarzeń towarzyszących targom. Zainteresowani będą mogli skorzystać z profesjonalnego szkolenia dotyczącego ratownictwa medycznego i pierwszej pomocy przedmedycznej. Interesujące konferencje i panele dyskusyjne, będą doskonałą sposobnością do zgłębienia wiedzy branżowej, a w drugim dniu imprezy targowej, odbędzie się narada rzeczoznawców do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych.
Na wydarzenie zaproszeni zostali przedstawiciele nadzorów budowalnych oraz strażaków z wydziałów kontrolno-rozpoznawczych komend – ze szczebli powiatowych, miejskich oraz wojewódzkich, a także reprezentanci biur projektowych, architektonicznych i inspektoratów pracy.

bhp 2

Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych odbędą się równolegle z Międzynarodowymi Targami Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych targami pożarniczymi KIELCE IFRE-EXPO.

W zakresie branżowym KIELCE IFRE-EXPO znajdują się m.in.: pojazdy pożarnicze - gaśnicze i specjalne, środki gaśnicze i neutralizujące, wyposażenie ochronne oraz odzież przeznaczona dla służb specjalnych, sprzęt strażacki, wyposażenie dla remiz strażackich i warsztatów, jak również analiza i rozpoznawanie zagrożeń, badanie przyczyn pożarów, konstrukcyjna ochrona przeciwpożarowa, ochrona przeciwpowodziowa czy sygnalizacja pożaru (ręczne ostrzegacze pożarowe ROP).

Zapraszamy do Targów Kielce w dniach 8-10 czerwca 2017!